Kampaň za Predátora

15. července 2012 v 9:00 | PrehistoricWorld |  Vetřelec vs. Predátor (Hra)
V tomto článku vám popíši průběh kampaně za Predátora.Všechny obrázky,které zde uvidíte,sem fotil já PrintScreenem.

Mise č.1 - Toturial : Tato mise se patrně odehrává na domovské planetě predátorů.Jak napovídá název mise,naučíte se zde ovládát většinu schopností,které poté využijete,např. : Lehký útok,těžký výpad,naučíte se zde jak se vyléčit a jak používat svoje plazmové dělo.
Popis obrázku : Zaměřování vetřelce plazmovým dělem.
Mise č.2 - Džungle : V této misi je vaším hlavním úkolem najít své mrtvé bratry a tahájit jejich self-destrukci,aby se predátorská technologie nedostala do lidských rukou.Naučíte se zde,jak se zneviditelnit,přibližovat pomocí svojí helmy,skákat na určené vzdálené lokace a také jak používat plazmové miny.
Popis obrázku : Predátor vystoupil ze své lodě a chystá se na lov.
Mise č.3 - Rafinerie : V této misi je vaším hlavním úkolem dostat se do vetřelčího hnízda,které je ukryto hluboko pod rafinerií.Narazíte zde na mariňáky,vetřelce a pak také na jednoho velkého vetřelce.Dostanete zde také Šuriken,což je disk na bázi bumerangu.Na konci vetřelčího hnízda se nachází místnost,kde sídlila královna(sídlila : Během kampaně za mariňáka je vaším cílem usmažit jí i její vejce pomocí plamenometu.).Narazíte zde však jen na pár ohořelých vetřelčích těl a mrtvou královnu.Na konci mise se musíte dostat do pradávncýh katakomb,které vystavěli predátoři.
Popis obrázku : Predátor si prohlíží rafinerii,jen pár vteřin předtím,než se na scéně objeví predaelien.
Mise č.4 - Ruiny : V této misi se nacházíte v obrovském podzemním koplexu.Vaším úkolem je získat legendární ztracený artefakt,který se nachází někde v ruinách.Nakonec se ukáže,že jste v chrámu,ve kterém je pohřben jeden z elitních predátorů,a z legendárního artefaktu se vyklube maska elitního predátora,která vám umožní elektrovizi - díky které můžete viďet vetřelce ve tmě a i na temných místech.Poté,když se dostanete pryč z chrámu,vyjdete do obrovské arény,která vás podrobí zkoušce v podobě desítek vetřelců,a to i nového druhu,který má sice slabou obranu,může však střílet kyselinu.Také se vám postaví další přerostlý vetřelec.Pokud přežijete,dostanete bodací bojovou kombohůl,kterou můžete házet a využít jí k rychlé likvidaci nepřátel na střední vzdálenost.
Popis obrázku : Vstup do katakomb.Uprostřed dole si povšimněte otevíracího mechanismu.
Mise č.5 - Výzkumná laboratoř : V této misi je vaším cílem projít živý celou laboratoří a dostat se do vstupu do pyramidy.V cestě vám budou stát vetřelci,ozbrojení vědci a ilegální bojoví androidi společnosti Weyland - Yutani.
Popis obrázku : Likvidace bojové androida.
Mise č.6 - Pyramida : V této misi se nejprve musiíte dostat přes most do hlavní místnosti.Tam máte jen jeden jediný cíl : Aktivivovat bombu elitního predátora.Avšak předtím,než ji stihnete odpálit na vás zaútočí predalien,což je kříženec predátora a vetřelce.Společně se propadnete do podzemní arény,kde spolu bojujete.Predalien je jako napůl vetřelec vidět na elektrovizi,ale protože je zároveň i predátorem,je vidět i na termovizi.Pokud se vám podaří Predaliena zabít,uvidíte záběr,při kterém vylezete na laboratoř a hodíte mrtvého predaliena dolů.Poté vás vyzvedne vaše loď,jen pár minut před tím,než celé oblast kolem pyramidy v radiusu několika desítek kilometrů vyletí do vzduchu.
Popis obrázku : Zabíjení normálního vetřelce v elektrovizi.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 15. července 2012 v 13:36 | Reagovat

Promiň, ale, Amazonie vůbec dobře prozkoumaná není. A Afrika je na tom ještě mnohem hůř - prozkoumána jsou jen 2 %. O Amazonii víme o zhruba 10 prozkiumaných procentech... Jinak hezký blog!

2 Alfaraptor Alfaraptor | Web | 15. července 2012 v 14:46 | Reagovat

Dobrý článek. To jsou sníky pořízené přímo z tvého hraní?

3 sdf sdf | 18. srpna 2014 v 13:12 | Reagovat

jak si to muzu zahrat mne to nejde spustit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama